Pendrivy w kształcie na zamówienie


Aby wyróżnić swoją firmę na rynku, należy szukać różnorodnych form promocji. Jednym z lepszych pomysłów jest zamówienie dla swojego przedsiębiorstwa pendrive'ów, które będą posiadały określony, ciekawy kształt - i staną się niebanalnym upominkiem biznesowym.

Pendrive w kształcie wybranym przez klienta

Pamięć USB przydatna jest każdemu, bo służyć może do wygodnego przenoszenia z miejsca na miejsce wielu istotnych danych i komputerowych plików. Dlatego też otrzymana w prezencie stanie się przedmiotem bardzo praktycznym i często używanym. Warto więc, by zwracała na siebie uwagę i tym samym przypominała o ofiarodawcy. W tym celu najlepszym pomysłem jest pendrive na zamówienie, który przybierze pożądany kształt. Świetnym rozwiązaniem jest tutaj wybranie kształtu, który (przynajmniej w pewnym stopniu) kojarzy się z konkretną firmą, to znaczy z profilem jej działania. Do jego stworzenia wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, dlatego można mieć pewność, że będzie on wysokiej jakości i dzięki temu stanie się naprawdę eleganckim upominkiem.

Indywidualny kształt pendrive'a

Takie przedmioty użytkowe wykonuje się głównie z plastiku, ale w miarę potrzeb można wykorzystać do ich produkcji także inne materiały (np. drewno czy metal). W efekcie osiąga się wiele dowolnych kształtów, wybranych w całości przez konkretną firmą. Cały taki proces pozwoli na stworzenie upominku biznesowego, który poprawi obraz przedsiębiorstwa w oczach potencjalnych klientów, bo będzie ciekawy, użyteczny i po prostu dobrze zrobiony. Pendrive na zamówienie (a raczej cały ich zestaw), wybiera się opisując wybrany kształt słownie albo tworząc jego grafikę (rysunek, zdjęcie). Po zatwierdzeniu takiego projektu przygotowywany jest model 3D, a jeśli będzie odpowiedni - zaczyna się produkcja. Co ważne, na każdym takim sprzęcie można zawrzeć także informacje na temat danej firmy - na przykład jej logo. Wszystkie pendrivy w kształcie na zamówienie objęte gwarancją producenta - Printmar 24m